Бонуси від мами

У нас є приголомшлива бонусна програма для вас, завдяки якій ви можете отримувати кешбек (бонуси) за покупки на сайті. Бонуси ви зможете використати для оплати своїх наступних замовлень на сайті

Використовуйте всі переваги нашої бонусної програми! Пройдіть реєстрацію або увійдіть в особистий кабінет, щоб накопичувати бонуси та використовувати за покупки на сайті.

Як працює бонусна програма?
1
Кешбек 3%
Робіть покупки на сайті і отримуйте 3 бонуси за кожні 100 грн в чеку.
2
Оплачуйте бонусами
Накопичені бонуси ви зможете витратити на наступні замовлення.
1 бонус = 1 гривні.
Термін дії накопичених балів 90 днів з моменту нарахування.
3
Швидке замовлення
Контактні дані та адреса доставки для зареєстрованих користувачів автоматично заповнюються при оформленні замовлень у кошику.
Що варто пам’ятати:
Проста і чесна формула: 1 бонус = 1 грн суми наступної покупки.
Бонуси нараховуються за фактом оплати замовлення протягом 24 годин.
Інформація про кількість накопичених бонусів та історію їх нарахування і списання можна побачити на сайті в Особистому кабінеті.
Бонуси дійсні протягом 90 календарних днів. Після закінчення цього терміну відповідна кількість бонусів автоматично списується з рахунку.
При оплаті одного замовлення можна списати необмежену кількість бонусів. Сума чека після застосування бонусів повинна бути не менше мінімальної суми доставки по зонам.
Бонуси можуть не нараховуватися за деякі спеціальні та акційні пропозиції.
Бонуси не нараховуються на алкоголь, а також страви, які продаються зі знижкою.
При здійсненні покупки, бонуси не нараховуються на ту частину чека, яка оплачена раніше накопиченими або подарунковими бонусами.
Бонусами не можна розрахуватися за покупку алкоголю.