Акції

Діє
Піца тижня – Бамбіні 89 грн
З 3 по 9 травня купувати піцу Бамбіні неймовірно вигідно – всього 89 грн. Смачнюще поєднання пікантного неаполітанського соусу, печеної курки, соковитих ананасів, ніжної кукурудзи, сиру моцарела й основи з хрусткого тонкого тіста, що просто тане в роті. Акція діє лише за умови купівлі 1 акційного товару в одному замовленні та не сумується з іншими знижками.
Піца у подарунок | Мама Італіано Львів
Діє
Mi scusi - піца за спізнення!
Ви мешкаєте у зеленій зоні доставки? Ми привеземо вам піцу до 39 хв! Якщо ж в дорозі трапляється непередбачувана ситуація і кур'єр спізнюється - ми даруємо вам піцу-комплімент.
Зверніть увагу! Піца за спізнення - це +1 піца до вашого наступного замовлення. Кур'єр, який спізнився, передає вам спеціальну картку з промокодом. Його ви повинні назвати оператору, роблячи своє наступне замовлення. Mi scusi! Більше не повториться!
Діє
Акція 2+1 – з понеділка по четвер
Замовляйте доставку у Mama Italiano з понеділка по четвер та користуйтесь акцією 2+1. Отримуєте 3 піци, а платите всього за дві! Знижка надається на найдешевшу з обраних піц у замовленні. Акція розповсюджується на всі піци у меню. Акція 2+1 не сумується з іншими акціями та знижками і не розповсюджується на самовивіз.
Діє
Подарунок іменинникам – знижка 30% на піцу!
У Вас День народження? У нас є для Вас подарунок – знижка 30% на все меню піци! Щоб отримати знижку, повідомте оператору про те, що замовлення оформляється в День Народження, і покажіть кур'єру паспорт або інший документ, що підтверджує дату події. Знижка діє безпосередньо в день Вашого народження. При замовленні необхідно враховувати мінімальну вартість замовлення для безкоштовної доставки. Знижка не сумується з іншими акціями та знижками.
Акція 3+1 Піца у подарунок від Mama Italiano
Діє
Піца в подарунок! Акція 3+1 (з п'ятниці по неділю)
Замовляйте чотири піци та отримуйте одну з них у подарунок! Акція діє з п'ятниці по неділю. Знижка надається на найдешевшу з обраних піц у замовленні. Акція розповсюджується на всі піци у меню. Знижка не сумується з іншими акціями та знижками та не розповсюджується на самовивіз.
Діє
Акція! Знижка 20% на самовивіз
Замовляйте улюблені товари, забирайте їх самі та отримуйте смачну знижку 20%. Акція діє на піцу, салати, десерти, напої. При оформленні замовлення через сайт оберіть спосіб доставки «Самовивіз» і знижка 20% нарахується автоматично. Самовивіз здійснюється з ресторанів Mama Italiano. Знижка не сумується із іншими акціями та пропозиціями.