Акції

Діє
Акція 2+1 – з понеділка по четвер
Замовляйте доставку у Mama Italiano з понеділка по четвер та користуйтесь акцією 2+1. Отримуєте 3 піци, а платите всього за дві! Знижка надається на найдешевшу з обраних піц у замовленні. Акція розповсюджується на всі піци у меню. Акція 2+1 не сумується з іншими акціями та знижками і не розповсюджується на самовивіз.
Діє
Даруємо дві піци на День народження!
У тебе День народження? Вітаємо! Даруємо тобі – дві піци від Mama Italiano. Ніжну Флоренцію та Салямі! Щоб отримати подарунок, зроби мінімальне замовлення на суму 500 гривень, не залежно від зони доставки. Цією акцією ти можеш скористатись в День свого народження, а також і через три дні, після нього. Тобто, ти маєш аж чотири дні, щоб забрати свій подарунок! Щоб скористатись цією акцією, скажи оператору call-центру про те, що замовлення оформляється до Дня народження та покажи кур'єру документ, який підтверджує дату події. Ця акція не сумується з іншими акціями.
Акція 3+1 Піца у подарунок від Mama Italiano
Діє
Піца в подарунок! Акція 3+1 (з п'ятниці по неділю)
Замовляйте чотири піци та отримуйте одну з них у подарунок! Акція діє з п'ятниці по неділю. Знижка надається на найдешевшу з обраних піц у замовленні. Акція розповсюджується на всі піци у меню. Знижка не сумується з іншими акціями та знижками та не розповсюджується на самовивіз.
Діє
Акція! Знижка 20% на самовивіз
Замовляйте улюблені товари, забирайте їх самі та отримуйте смачну знижку 20%. Акція діє на піцу, салати, десерти, напої. При оформленні замовлення через сайт оберіть спосіб доставки «Самовивіз» і знижка 20% нарахується автоматично. Самовивіз здійснюється з ресторанів Mama Italiano. Знижка не сумується із іншими акціями та пропозиціями.